mobilne ściany przesuwne akustyczne

KINGWALL EUROPE -ściany mobilne

O firmie

Firma "Ściany mobilne" oferuje produkty o najwyższym poziomie jakościowym. Scianym mobilne KINGWALL EUROPE skierowane są do wymagających klientów z Polski oraz Europy dla których cenią jakość i wygodę w zarządzaniu przestrzenią.

KINGWALL EUROPE prezentuje innowacyjne systemy ścian przesuwnych o akustyce do 54 dB, ściany przesuwne szklane, oraz ściany harmonijkowe szklane do stosowania na zewnątrz budynków.

Idealne rozwiązanie w nowoczesnym budownictwie. Nasze systemy ścian przesuwnych i harmonijkowych posiadają odpowiednie atesty.

System przesuwnych ścian działowych KINGWALL umożliwia szybki podział pomieszczeń - cechuje go wysoka dźwiękoszczelność, funkcjonalność oraz różnorodność materiałów wykończeniowych. System KINGWALL składa się niezależnych modułów jeżdżących po torze umieszczonym w suficie. System nie posiada prowadnic przypodłogowych. Przy składaniu moduły ściany umieszczane są w parkownicy.

System ścian szklanych harmonijkowych umożliwia zabudowę dużych otworów okiennych. Rozwiązanie to umożliwia całkowite otwarcie pomieszczeń. Zastosowanie ciepłych profili aluminiowych zapewnia ograniczenie w startach energii. System ścian harmonijkowych idealnie nadaje się do zastosowania w budownictwie jednorodzinnym.KW i LW!

MENU: